TEAMWORK
GAYRİMENKUL+

Teamwork Global bünyesine bağlı olarak çalışan Teamwork Gayrimenkul Yönetimi Departmanı, Türkiye’de gerçek alamda İnşaat sektörü için satış süreci yönetimi yapan, buna ek olarak proje yurt içi ve yurt dışı satış organizasyonu kurulması, satış ofisinin oluşturulması veya yapımı ve pazarlama için gereken tüm done ve projelerin hazırlanması için çalışan sayılı firmalardan biridir.

Satış sürecini bir organizasyon olarak algılayıp her proje için doğru kurumsal kimlik oluşturmak birincil hedefimiz olup, tüm sürecin bütünsel algı yönetimi içerisindeki yönetimi müşterilerimize daha doğru bir hizmet sunmamızı kolaylaştırmaktadır.

Teamwork ,gayrimenkulü bir ürün olarak piyasaya çıkartabilmek, gerçek değerini belirlemek ve satışını en kısa sürede tamamlayabilmek için gerekli tüm çalışmalar şeffaflık, hesap verebilirlik ve disiplin içerisinde yapılarak üzerine düşen tüm sorumluluğu bu bilinç içerisinde sergilemektedir.

Her bir projenin satış organizasyonu ayrı ayrı oluşturularak, sorumluluğu alınan her bir proje için kendi uzman ekiplerini bu organizasyon içerisine yerleştirir. Ana departman, satış yöneticileri üzerinden satış ekiplerini yönetir. Bu hiyerarşik düzen, satış projelerinin daha kontrollü giderek hazırlanan satış programları dahilinde devamı sağlamaktadır. Tüm paydaşlarımızla sürdürülebilir kurumsal bir anlayış sergilemek, mükemmeliyetçi ve yenilikçi anlayışımızla çağı takip eden bir vizyon oluşturmak, değerlerimize bağlı çalışmak ve bu değerlerin herhangi bir safada gözardı edilmemesi şirket profilini oluşturmaktadır.

Gayrimenkul Yönetimi Departmanı, 1.el ve 2.el proje satış ve kiralama operasyonlarını, arazi geliştirme ve satışlarını, bireysel veya toplu alım satış ve kiralama süreçlerini en iyi şekilde yönetip, bütünsellik içerisindeki sonuçlandırılmasını sağlamaktadır.

Projeler  | Haberler |  İletişim

TeamworkGlobal © 2017 All Rights Reserved