TEAMWORK GLOBAL +

Gurur Zafer Yarar
CEO – Mimar

Ahmet Deniz İnce
CFO – Y. Mimar

İsmimizden gelen misyonumuza odaklı çalışma prensiplerimizin başında takım olma bilinci ile yolumuza devam ediyoruz.

Teamwork Global, bünyesinde mimarlık, iş geliştirme, inşaat ve gayrimenkul fonksiyonlarını bir araya getirerek Türkiye de bir ilke imza atmıştır. Sektörün ihtiyacı olan tüm dinamikleri ele alabilen, öncü kabiliyetlerimizi ortaya koyan ülkemizdeki ilk ve tek yapı olmaktan gurur duyuyoruz.

Teamwork Global, Türkiye ve yurtdışı olmak üzere, konut, ticari, karma yapı, kamu yapıları, avm ve rezidans projelerini hızlı bir şekilde fikirden proje ortamına dönüştürebilen, profesyonel mimari ve mühendis ekibiyle etkin sonuç odaklı çalışmaktadır.

Global Vizyonumuz;

Günlük iş hayatımızda önümüze gelen bir projeye bakış açımızın, bizi diğer oyunculardan ayırdığını düşünüyor  ve işimize bir çok farklı açıdan bir bütünlük olarak bakıyoruz. İş geliştirme, mimari tasarım, belediye yükümlülükleri, inşaat süreci ve gayrimenkul organizasyonları olmak üzere operasyonlarımıza birbirinden ayrılmayan bir organizasyon olarak yaklaşıyoruz.

Bu bütünlük içindeki organizasyonun her bir etkeni, yetkin yöneticilerimiz ve yenilikçi kadrolarımız ile mutlak disiplin prensibiyle yönetilmektedir.

Hayatınızı kolaylaştırmak bizim için önemli!

Yenilikçi ve yaratıcı mimarlarımız tarafından proje aşamasına getirilen bütün dokümanlarımızı, her bir proje için özenle ele alıp, yetkin mühendis ve finans kadromuz ile maliyet/karlılık tablolarını ortaya çıkartıyoruz.  

İş geliştirme, inşaat ve satış departmanlarımıza potansiyel iş varlığını aktardıktan sonra, proje havuzumuza bir damla daha eklemiş oluyoruz. İş hacmi ve mali yeterlilikleri uygun firmalar ile projelerimizi her ayrıntısı düşünülüp, çözüm önerilerimiz ile birlikte paylaşıyor, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz.

Teamwork Global olarak önemli olanın, işverenin isteklerini ve çağın gereksinimlerini harmanlayarak, kaliteden ödün vermeksizin uygulanabilir ve ticari yaklaşımları karşılayabilen, gerçekleştirebilir reel projeler yaratmak olduğunun farkındayız.

TeamworkGlobal © 2017 All Rights Reserved
Designed by Teknolojik İşler Ofisi